| Τύπος πίεσης | Υψηλή πίεση |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Υδραυλικός |
| Δομή | Αντλία ταχύτητας |
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
| Σώμα αντλιών | χυτοσίδηρος |
| Αριθμός μέρους | 25VQ14A |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Σώμα αντλιών | Αντλία χυτοσιδήρου |
| Δομή | Αντλία ταχύτητας |
| Πηγή ενέργειας | Υδραυλικός |
| Αριθμός ανταλλακτικού | CBHZA-F30-AFΦL |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου |
| Σώμα αντλίας | Αντλία χυτοσιδήρου |
| Δομή | Αντλία με γρανάζια |
| πηγή ενέργειας | Υδραυλικός |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 2m (6.56ft) |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
| Μοντέλο κινητήρα | CBHZ-F40-AL1Φ13 |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 11630318001 (JHP2100R 14T) |
|---|---|
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
| Τύπος αντλίας | Ενιαία αντλία αναρρόφησης |
| Καύσιμα | πετρέλαιο ντίζελ |
| Σώμα αντλιών | χυτοσίδηρος |