| όνομα | Μέτρια υψηλή πίεση |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντος | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα | Μέτρια υψηλή πίεση |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντος | Αντλία υδραυλικού γραναζιού |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Αριθμός μέρους | F36 10T Η |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Χαρακτηριστικό | αντλία πίεσης |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Τύπος μηχανής | Τροχός φορτίου |
| Όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντος | Αντλία υδραυλικού γραναζιού |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντος | Αντλία υδραυλικού γραναζιού |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Πίεση | 300bar |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/415V/660V/1140V |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Ταχύτητα | 3600rpm |
| Αριθμός μέρους | 385-100-79282 |
| Αριθμός μέρους | 338-2885 |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Χρώμα | γκρίζος |
| Πηγή ενέργειας | Υδραυλικός |
| Δομή | Αντλία ταχύτητας |
| Πίεση | Υψηλή Μέση Πίεση |
|---|---|
| Εξουσία | Υδραυλικός |
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | Χάλυβας, κράμα αλουμινίου, εξοπλισμός χάλυβα / μπρούτζου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Πίεση | Υψηλή Μέση Πίεση |
|---|---|
| Εξουσία | Υδραυλικός |
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | Χάλυβας, κράμα αλουμινίου, εξοπλισμός χάλυβα / μπρούτζου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Τύπος καυσίμου | Πετρέλαιο ντίζελ |
| Τύπος αντλίας | κάθετη πολυβάθμια αντλία |
| Σώμα αντλιών | χυτοσίδηρος |
| Πηγή ενέργειας | Υδραυλικός |