| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Ιπποδύναμη | 60cc |
| Μοντέλο κινητήρα | Αντλία τροχιάς JCB |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πηγή ισχύος | 380V |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 2m (6.56ft) |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
| Μοντέλο κινητήρα | μεταβλητή αντλία ταχύτητας |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Αριθμός ανταλλακτικού | Πλαϊνή πλάκα |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία με γρανάζια |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 ίντσας |
| Διάσταση | 30*40*50 |
| Μέγιστη ιπποδύναμη | 1 HP |
| εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία με γρανάζια |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 ίντσας |
| Διάσταση | 15*20*23 |
| Μέγιστη ιπποδύναμη | 2 hp |
| Ετικέτα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 705-12-31020 |
| Εφαρμογή | φορτιστή τροχών 85ZA 85ZIV 90ZIV |
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | Σίδηρο/χάλυβα/σύνθετο αλουμίνιο |
| Χρώμα | μπλε |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Κυκλοειδής μηχανή |
| Υλικό | Χάλυβα |
| εφαρμογή | forklift, φορτωτής κ.λπ. |
| Εγγύηση | Μέσα σε 1 έτος |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Κυκλοειδής κινητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εφαρμογή | περονοφόρο ανυψωτικό, φορτωτής κ.λπ. |
| Εγγύηση | Μέσα σε 1 έτος |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Κυκλοειδής κινητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εφαρμογή | περονοφόρο ανυψωτικό, φορτωτής κ.λπ. |
| Εγγύηση | Μέσα σε 1 έτος |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Κυκλοειδής κινητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εφαρμογή | περονοφόρο ανυψωτικό, φορτωτής κ.λπ. |
| Εγγύηση | Μέσα σε 1 έτος |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Κυκλοειδής κινητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εφαρμογή | περονοφόρο ανυψωτικό, φορτωτής κ.λπ. |
| Εγγύηση | Μέσα σε 1 έτος |