| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο αργιλίου σιδήρου |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος αντλιών | Gear αντλία |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο αργιλίου σιδήρου |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος αντλιών | Gear αντλία |
| Χρώμα | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος αντλιών | Gear αντλία |
| Υλικό | ανοξείδωτο αργιλίου σιδήρου |
| εφαρμογή | εκσκαφέας, φορτωτής, εκσακαφέας, φορτηγό απορρίψεων, γκρέιντερ, γερανός κ.λπ. |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο αργιλίου σιδήρου |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος αντλιών | Gear αντλία |
| Υλικό | ανοξείδωτο αργιλίου σιδήρου |
|---|---|
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος αντλιών | Gear αντλία |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων |
| όνομα | αντλία πετρελαίου εργαλείων |
|---|---|
| Πίεση | Υψηλή πίεση |
| Υλικό | Υλικό ανοξείδωτου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| μοντέλο | JCB 20/925578 |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Υλικό | ανοξείδωτο αργιλίου σιδήρου |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος αντλιών | Gear αντλία |
| Πίεση | 300bar |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/415V/660V/1140V |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Ταχύτητα | 3600rpm |
| Αριθμός μέρους | 385-100-79282 |
| Χρώμα | μπλε |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος αντλιών | Gear αντλία |
| Υλικό | ανοξείδωτο αργιλίου σιδήρου |
| εφαρμογή | εκσκαφέας, φορτωτής, εκσακαφέας, φορτηγό απορρίψεων, γκρέιντερ, γερανός κ.λπ. |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |