| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 2m (6.56ft) |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
| Μοντέλο κινητήρα | μεταβλητή αντλία ταχύτητας |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Ιπποδύναμη | 60cc |
| Μοντέλο κινητήρα | Αντλία τροχιάς JCB |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πηγή ισχύος | 380V |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Ιπποδύναμη | 60cc |
| Μοντέλο κινητήρα | SGP2-52R 226 |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πηγή ισχύος | 380V |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Ιπποδύναμη | 60cc |
| Μοντέλο κινητήρα | SGP30-10T-L |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Δομή | Αντλία με γρανάζια |
| Αριθμός ανταλλακτικού | Πλαϊνή πλάκα |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία με γρανάζια |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 ίντσας |
| Διάσταση | 30*40*50 |
| Μέγιστη ιπποδύναμη | 1 HP |
| Αριθμός ανταλλακτικού | 3FE-60-32110 |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία με γρανάζια |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 ίντσας |
| Διάσταση | 30*40*50 |
| Μέγιστη ιπποδύναμη | 1 HP |
| Αριθμός ανταλλακτικού | SY201906589GP2-F20 |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία με γρανάζια |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 ίντσας |
| Διάσταση | 30*40*50 |
| Μέγιστη ιπποδύναμη | 1 HP |
| Αριθμός ανταλλακτικού | TB07019029-08800 |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία με γρανάζια |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 ίντσας |
| Διάσταση | 30*40*50 |
| Μέγιστη ιπποδύναμη | 1 HP |