| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 1060 lpm |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 1060 lpm |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 1060 lpm |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 1060 lpm |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 1060 lpm |
| Μάρκα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού | SAL3-80+(2)40 |
| Εφαρμογή | φορτιστή τροχών 85ZA 85ZIV |
| Δομή | Αντλία με γρανάζια |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Ετικέτα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 705-12-31020 |
| Εφαρμογή | φορτιστή τροχών 85ZA 85ZIV 90ZIV |
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | Σίδηρο/χάλυβα/σύνθετο αλουμίνιο |
| Ετικέτα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | JCB 35+29,5 15 L |
| Εφαρμογή | φορτιστή τροχών 85ZA 85ZIV |
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | σίδηρο |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 2m (6.56ft) |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
| Μοντέλο κινητήρα | SAL3-80-A1-14T |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Ιπποδύναμη | 60cc |
| Μοντέλο κινητήρα | SAL18+18 |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πηγή ισχύος | 380V |