| Ετικέτα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 702D-602D |
| Εφαρμογή | φορτιστή τροχών 85ZA 85ZIV 90ZIV |
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | σίδηρο |
| Αριθμός μέρους | 25VQ14A |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Σώμα αντλιών | Αντλία χυτοσιδήρου |
| Δομή | Αντλία ταχύτητας |
| Πηγή ενέργειας | Υδραυλικός |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 2m (6.56ft) |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
| Μοντέλο κινητήρα | 3G4867 |
| Μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 2m (6.56ft) |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
| Μοντέλο κινητήρα | 704-23-29201 |
| Μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 2m (6.56ft) |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
| Μοντέλο κινητήρα | 704-23-29201 |
| Μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 2m (6.56ft) |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
| Μοντέλο κινητήρα | 704-23-29201 |
| Μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Τύπος πίεσης | Υψηλή πίεση |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Υδραυλικός |
| Δομή | Αντλία ταχύτητας |
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
| Σώμα αντλιών | χυτοσίδηρος |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διαστάσεις | 15*20*23 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 2 hp |
| Ετικέτα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 705-12-31020 |
| Εφαρμογή | φορτιστή τροχών 85ZA 85ZIV 90ZIV |
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | Σίδηρο/χάλυβα/σύνθετο αλουμίνιο |
| Ετικέτα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | JCB 35+29,5 15 L |
| Εφαρμογή | φορτιστή τροχών 85ZA 85ZIV |
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | σίδηρο |