| Υλικό | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Σώμα αντλιών | χυτοσίδηρος HT200 |
| Δομή | Αντλία ταχύτητας |
| Πηγή ενέργειας | Υδραυλικός |
| Πίεση | Υψηλή πίεση |
| Εκτόπισμα | 16cm3 |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 3/8inch |
| Διάσταση | 40*36*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 2 hp |
| Πίεση | 300bar |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/415V/660V/1140V |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Ταχύτητα | 3600rpm |
| Αριθμός μέρους | 385-100-79282 |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Γραναζωτή Αντλία, Γραναζωτή Αντλία από Ανοξείδωτο Χάλυβα |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 15*20*23 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 2 hp |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 20*25*30 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Μέγιστος ρυθμός ροής | 1060 lpm |
| Ετικέτα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 705-11-34011 |
| Εφαρμογή | φορτιστή τροχών 85ZA 85ZIV |
| Δομή | Αντλία μετατροπής |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Ετικέτα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 705-52-30390 |
| Εφαρμογή | φορτιστή τροχών 85ZA 85ZIV 90ZIV |
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | Σίδηρο/χάλυβα/σύνθετο αλουμίνιο |
| Ετικέτα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 07442-71102 |
| Εφαρμογή | φορτιστή τροχών 85ZA 85ZIV |
| Δομή | Αντλία μετατροπής |
| Υλικό | κράμα αργιλίου |
| Ετικέτα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός τμήματος | 705-56-11101 |
| Εφαρμογή | φορτιστή τροχών 85ZA 85ZIV |
| Δομή | Αντλία μετατροπής |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |