| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Aluminum Alloy |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μοντέλο Αρ. | 23A-60-11300 10T Λ |
| Εμπορικό σήμα | Kehao |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Cmwy-f211-CFZS |
| Δομή | Αντλία εργαλείων |
| Υλικό | ανοξείδωτο αργιλίου σιδήρου |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός | Πρότυπα |
| Όνομα | Αντλία εργαλείων φορτωτών |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | υψηλής αντοχής |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δομή | συμπαγής |
| Χρώμα | Όπως τη φωτογραφία |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Ιπποδύναμη | 60cc |
| Μοντέλο κινητήρα | SGP2-52R 226 |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πηγή ισχύος | 380V |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Ιπποδύναμη | 60cc |
| Μοντέλο κινητήρα | SGP30-10T-L |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Δομή | Αντλία με γρανάζια |
| Πίεση | HITACHI αντλία εργαλείων |
|---|---|
| Δομή | Gear αντλία |
| Υλικό | Aluminum Alloy |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| Πίεση | υδραυλική αντλία hitachi |
|---|---|
| Δομή | Gear αντλία |
| Υλικό | Aluminum Alloy |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| Πίεση | υδραυλική αντλία πετρελαίου εργαλείων |
|---|---|
| Δομή | Gear αντλία |
| Υλικό | Aluminum Alloy |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| Πίεση | Μέση υψηλή πίεση |
|---|---|
| Δομή | Gear αντλία |
| Υλικό | Aluminum Alloy |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| Όνομα | Αντλία πετρελαίου εργαλείων |
|---|---|
| Δομή | Αντλία εργαλείων |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλής αντοχής |