| Μάρκα | Κεχάο |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού | CBT-FB32-ALΦ11L-Y(2211925-11T |
| Πρότυπο ή μη τυπικό | Πρότυπο OEM |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντος | Αντλία ταχύτητας |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 2m (6.56ft) |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
| Μοντέλο κινητήρα | SAL3-80-A1-14T |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Ιπποδύναμη | 60cc |
| Μοντέλο κινητήρα | SAL18+18 |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πηγή ισχύος | 380V |
| Εμπορικό σήμα | Kehao |
|---|---|
| Αριθμός μερών | Cbt-f410-ALΦ9 |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός | πρότυπα cOem |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντων | Αντλία εργαλείων |
| Εμπορικό σήμα | Kehao |
|---|---|
| Αριθμός μερών | Cbt-f412-ALΦ9L |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός | πρότυπα cOem |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντων | Αντλία εργαλείων |
| Εμπορικό σήμα | Kehao |
|---|---|
| Αριθμός μερών | Cbt-f416-ALΦ |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός | πρότυπα cOem |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντων | Αντλία εργαλείων |
| Εμπορικό σήμα | Kehao |
|---|---|
| Αριθμός μερών | Cbt-f416-ALΦ9L |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός | πρότυπα cOem |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντων | Αντλία εργαλείων |
| Εμπορικό σήμα | Kehao |
|---|---|
| Αριθμός μερών | Cbt-f416-ALΦ9L |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός | πρότυπα cOem |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντων | Αντλία εργαλείων |
| Εμπορικό σήμα | Kehao |
|---|---|
| Αριθμός μερών | Cbt-f416-ALΦL |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός | πρότυπα cOem |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντων | Αντλία εργαλείων |
| Εμπορικό σήμα | Kehao |
|---|---|
| Αριθμός μερών | CBT-F420-AL10ΦR |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός | πρότυπα cOem |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα προϊόντων | Αντλία εργαλείων |