| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Γραναζωτή Αντλία |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 30*45*50 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | κράμα αλουμινίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικό Gear αντλία |
| Χρώμα | Ασήμι |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | κράμα αλουμινίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικό Gear αντλία |
| Χρώμα | Ασήμι |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | κράμα αλουμινίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικό Gear αντλία |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Πίεση | 300bar |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/415V/660V/1140V |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Ταχύτητα | 3600rpm |
| Αριθμός μέρους | 385-100-79282 |
| Εμπορικό σήμα | Kehao |
|---|---|
| Αριθμός μερών | 2P32-16AR |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός | πρότυπα cOem |
| Χρώμα | σαν φωτογραφίες |
| Υλικό | Σίδηρος/αργίλιο |
| Εμπορικό σήμα | Kehao |
|---|---|
| Αριθμός μερών | 2p3146-46-AR |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός | πρότυπα cOem |
| Χρώμα | σαν φωτογραφίες |
| Υλικό | Σίδηρος/αργίλιο |
| Ονομα | Αντλία υδραυλικού γραναζιού |
|---|---|
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| χρώμα | Κίτρινος |
| Ονομασία | Αντλία υδραυλικού γραναζιού |
|---|---|
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| χρώμα | Κίτρινος |
| όνομα | Υδραυλική γραναζωτή αντλία |
|---|---|
| Δομή | Γραναζωτή Αντλία |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | Ασήμι |