| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 30*45*50 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 30*45*50 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Γραναζωτή Αντλία |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 30*45*50 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Aluminum Alloy |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μοντέλο Αρ. | 23A-60-11102 10T Ρ |
| Εμπορικό σήμα | Kehao |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | 705-56-36051 705-18-03620 |
| Δομή | Υδραυλική αντλία |
| Εφαρμογή | WA320, WA320PZ |
| Υλικό | Σίδηρος και άλλοι |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα Κατασκευών |
|---|---|
| Χρώμα | Ασημένιο ή προσαρμοσμένο |
| Μοντέλο Αρ | WA500-1 WA500-3 |
| Εξουσία | Υδραυλικός |
| Πίεση | 20-200 bar |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| εφαρμογή | GD655-3C GD555-3C GD675-3 |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Aluminum Alloy |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μοντέλο Αρ. | WA420-3 WA400-3-Χ WA400-3A |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Aluminum Alloy |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μοντέλο Αρ. | WA120-1 GD705A-4 |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| εφαρμογή | GD623A-1 GD605A-5 GD521A GA511A-1 |