| Αριθμός ανταλλακτικού | ΜΜ55 |
|---|---|
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
| Τύπος αντλίας | Ενιαία αντλία αναρρόφησης |
| Καύσιμα | πετρέλαιο ντίζελ |
| Σώμα αντλιών | χυτοσίδηρος |
| Αριθμός ανταλλακτικού | ST27+27+27G9H9-L-911 |
|---|---|
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Τύπος αντλίας | Ενιαία αντλία αναρρόφησης |
| Καύσιμα | πετρέλαιο ντίζελ |
| Σώμα αντλιών | Χυτοσίδηρος |
| Πίεση | Υψηλή μέση πίεση |
|---|---|
| Εξουσία | Υδραυλικός |
| Δομή | Gear αντλία |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Χρώμα | μαύρος |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Κυκλοειδής κινητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εφαρμογή | περονοφόρο ανυψωτικό, φορτωτής κ.λπ. |
| Εγγύηση | Μέσα σε 1 έτος |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 2m (6.56ft) |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
| Μοντέλο κινητήρα | 3G4867 |
| Μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Κυκλοειδής κινητήρας |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εφαρμογή | περονοφόρο ανυψωτικό, φορτωτής κ.λπ. |
| Εγγύηση | Μέσα σε 1 έτος |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | 380V |
| Πίεση | 160kg-25kg |
| Δομή | Αντλία ταχύτητας |
| Μήκος καλωδίου | 2 μ. |
| Πίεση | 300bar |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/415V/660V/1140V |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Ταχύτητα | 3600rpm |
| Αριθμός μέρους | 385-100-79282 |
| εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία με γρανάζια |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 ίντσας |
| Διάσταση | 15*20*23 |
| Μέγιστη ιπποδύναμη | 2 hp |
| Εφαρμογή | Υδραυλικά συστήματα, συστήματα λίπανσης, συστήματα ψύξης |
|---|---|
| αριθμός μηχανής | WA420-C |
| Πιστοποίηση | OEM-ODM |
| Μετατόπιση | 00,16 - 8,0 cm3/επαναστροφή |
| ροή | Μέχρι 180 L/min |