| Ονομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | κράμα αλουμινίου |
| Εγγύηση | 1 χρόνος |
| Ονομασία προϊόντος | ΥΔΡΑΥΛΙΚΗ ΑΝΤΛΙΑ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ |
| Χρώμα | ΑΣΗΜΙ |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | κράμα αλουμινίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Όνομα Προϊόντος | Υδραυλικό Gear αντλία |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όνομα προϊόντων | υδραυλική αντλία εργαλείων |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Πίεση | 300bar |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/415V/660V/1140V |
| Υλικό | Ανοξείδωτος χάλυβα 304 |
| Ταχύτητα | 3600rpm |
| Αριθμός μέρους | 385-100-79282 |
| Υλικό | Aluminum Alloy |
|---|---|
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μοντέλο Αρ. | μέρος εκσκαφέων |
| εφαρμογή | εκσκαφέας, φορτωτής, εκσακαφέας, φορτηγό απορρίψεων, γκρέιντερ, γερανός κ.λπ. |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| εφαρμογή | Εκσκαφέας pc60-7 |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| εφαρμογή | εκσκαφέας, φορτωτής, εκσακαφέας, φορτηγό απορρίψεων, γκρέιντερ, γερανός κ.λπ. |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| εφαρμογή | εκσκαφέας, φορτωτής, εκσακαφέας, φορτηγό απορρίψεων, γκρέιντερ, γερανός κ.λπ. |
| Υλικό | χυτοσίδηρος |
|---|---|
| Τύπος καυσίμου | Πετρέλαιο ντίζελ |
| Τύπος αντλίας | κάθετη πολυβάθμια αντλία |
| Σώμα αντλιών | χυτοσίδηρος |
| Πηγή ενέργειας | Υδραυλικός |
| όνομα | Υδραυλική αντλία εργαλείων της KOMATSU |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | όπως τη φωτογραφία |
| εφαρμογή | εκσκαφέας, φορτωτής, εκσακαφέας, φορτηγό απορρίψεων, γκρέιντερ, γερανός κ.λπ. |