| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Μήκος καλωδίου | 2m (6.56ft) |
| Ιπποδύναμη | 10cc |
| Μοντέλο κινητήρα | SAL3-80-A1-14T |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πίεση | 160kg-25kg |
|---|---|
| Ιπποδύναμη | 60cc |
| Μοντέλο κινητήρα | SAL18+18 |
| μέγεθος εξόδου | 1-1/126-12UNF, 1-5/16-12UNF |
| Πηγή ισχύος | 380V |
| Εκτόπισμα | Αλλος |
|---|---|
| Τύπος αντλίας | Αντλία ταχύτητας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4inch |
| Διάσταση | 30*45*50 |
| Ανώτατη ιπποδύναμη | 1 hp |
| Πίεση | Υψηλή μέση πίεση |
|---|---|
| Εξουσία | Υδραυλικός |
| Δομή | Gear αντλία |
| Υλικό | Χάλυβας, κράμα αργιλίου, χάλυβας/εργαλείο χαλκού |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Βιομηχανία αυτοκινήτων, Εμπορικά κτίρια, Βιομηχανικές υπηρεσίες, Κατασκευαστές μετάλλων και εξοπλισμ |
|---|---|
| Πρότυπο εφαρμογής | Το Komatsu WA350-3A-S WA380-3 WA350-3-X WA350-3A WA350-3-H WA350-3A-SN |
| Πιστοποίηση | OEM |
| Χρώμα | Ασημί/Προσαρμοσμένο |
| Καύσιμο | Ντίζελ |